SKU: AC002512 Kategori: , , Brand:

CPU Intel Core i5-12400 Desktop Processor

219.99Share it:
  • Procesori Intel Core i5 2.50 GHz ofron arkitekturë hiper-threading që ofron performancë të lartë për aplikacione kërkuese me grafikë të përmirësuar në onboard graphics and turbo boost
  • Procesori përmban folenë Socket LGA-1700 për instalim në PCB
  • 18 MB memorie e saj L3 është mjaft e mirë për të mbajtur të dhëna rutinë dhe për t’i përpunuar ato në një moment të shpejtë duke ju dhënë performancë të shpejtë dhe të qetë
  • Kontrollues i integruar Intel UHD Graphics 730 për grafikë të përmirësuar dhe cilësi vizuale. Mbështet deri në 4 monitorë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU Intel Core i5-12400 Desktop Processor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *