SKU: AC002272 & AC002191 & AC001743 Kategori: ,

CPU Intel Core i9 11900KF LGA1200 16MB Cache 3 5GHz NOVGA retail

Disponueshmëria: S’ka stok

319.99


S’ka stok


Share it:
  • Socket LGA-1200 lejon që procesori të vendoset në PCB pa saldim
  • 16 MB cache L3 merr me shpejtësi të dhënat më të përdorura të disponueshme për të përmirësuar performancën e sistemit
  • Dizajni 14 nm ofron efikasitet të madh për llogaritjen, ofron përpunim të shkathët me kosto, performancë dhe fuqi të balancuar
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “CPU Intel Core i9 11900KF LGA1200 16MB Cache 3 5GHz NOVGA retail”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *