SKU: AC002017 Kategori: , , Brand:

CPU Intel S1700 CORE i5 12400F BOX 6×2,5 65W GEN12

204.99Shiko PDF
Share it:
  • CPU Intel i gjeneratës së 12-të.
  • Frekuenca bazë: 2.5 GHz.
  • LGA1700
  • Mbështetje PCIe 5.0 dhe 4.0
  • Fuqia bazë e procesorit: 65 W
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “CPU Intel S1700 CORE i5 12400F BOX 6×2,5 65W GEN12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *