SKU: AC002427 Kategori: , , Brand:

CPU Intel S1700 CORE i7 13700F TRAY GEN13

469.99Share it:
  • 16 bërthama (8 bërthama P + 8 bërthama E) dhe 24 fije
  • Arkitektura hibride e performancës integron dy mikroarkitektura kryesore, duke i dhënë përparësi dhe duke shpërndarë ngarkesat e punës për të optimizuar performancën
  • Deri në 5.2 GHz. 30 milion cache
  • E përputhshme me pllakat amë të serive Intel 600 dhe serive 700 të bazuara në çipa
  • Mbështetje Turbo Boost Max Technology 3.0 dhe PCIe 5.0 & 4.0. Mbështetje memorie Intel Optane. Përfshirë ftohës Intel Laminar RH1. Kërkohet grafikë diskrete

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Intel
CPU Manufacturer Intel
CPU Model Core i7
CPU Speed 5.2
CPU Socket LGA 1151
Item Dimensions 5 x 4 x 3.2 inches
Importuar nga:

Procesori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU Intel S1700 CORE i7 13700F TRAY GEN13”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *