SKU: AC002771 Kategori: , Brand:

CPU Intel S1700 CORE i7 13700K TRAY GEN13

499.99Share it:
  • Procesorët Intel Core të gjeneratës së 13-të ofrojnë dizajn revolucionar për performancë përtej botës reale. Nga kryerja e shumë detyrave ekstreme, transmetimi gjithëpërfshirës dhe krijimi më i shpejtë, bëni atë që bëni
  • 16 bërthama (8 bërthama P + 8 bërthama E) dhe 24 fije
  • Deri në 5,4 GHz të shkyçur. 30 milion cache
  • Përfshirë Intel UHD Graphics 770 të integruar
  • E përputhshme me seritë Intel 600 (mund të ketë nevojë për përditësim të BIOS-it) dhe pllakat amë të serive 700
  • Arkitektura hibride e performancës integron dy mikroarkitektura kryesore, duke i dhënë përparësi dhe duke shpërndarë ngarkesat e punës për të optimizuar performancën
  • Mbështetje Turbo Boost Max Technology 3.0 dhe PCIe 5.0 & 4.0. Mbështetje memorie Intel Optane. Nuk përfshihet zgjidhje termike
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Intel
CPU Manufacturer Intel CPU
Model Intel Core i7
CPU Speed 5.4 GHz
CPU Socket LGA 1700
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU Intel S1700 CORE i7 13700K TRAY GEN13”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *