SKU: AC003327 Kategori: , , Brand:

CPU Intel S1700 CORE i7 14700K TRAY GEN14

Disponueshmëria: S’ka stok

505.99


S’ka stok


Share it:
  • Lojë pa kompromis. Luaj më fort dhe puno më zgjuar me procesorët Intel Core 14th Gen
  • 20 bërthama (8 bërthama P + 12 bërthama E) dhe 28 fije. Përfshirë Intel UHD Graphics 770 të integruar
  • Deri në 5,6 GHz me Turbo Boost Max Technology 3.0 ju jep një lojë të qetë, shpejtësi të lartë të kuadrove dhe reagim të shpejtë
  • E pajtueshme me seritë Intel 600 (me përditësim të mundshëm të BIOS-it) ose me pllaka amë të serive 700
  • Mbështetja e platformës DDR4 dhe DDR5 shkurton kohën tuaj të ngarkesës dhe ju jep hapësirën për të ekzekutuar lojërat më të kërkuara
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Intel
CPU Manufacturer Intel
CPU Model Core i7
CPU Speed 5.6 GHz
CPU Socket LGA 771
Procesori

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU Intel S1700 CORE i7 14700K TRAY GEN14”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *