SKU: N/A Kategori: , Brand:

D-Link Hub DUB-H4/E

Disponueshmëria: S’ka stok

53.22


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

4-Port USB 2.0 Hub – DUB-H4

  • Lidhni deri në katër pajisje USB me kompjuterin tuaj
  • Porta e karikimit të shpejtë USB ju lejon të karikoni shpejt iPad®, iPhone®, tablet ose pajisje të tjera celulare të etur për energji.
  • USB 2.0 me shpejtësi të lartë ideale për transferime të shpejta të të dhënave
  • Lidhni deri në katër pajisje USB me PC ose Mac tuaj
  • E përputhshme me të dy pajisjet USB 2.0 dhe 1.1
  • Mundësuar nga autobus USB ose përshtatës i përfshirë i rrymës
  • Lidhja me prizë dhe luaj
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: