SKU: N/A Kategori: Brand:

D-Link Network Adapter Wireless AC DWA-171

Disponueshmëria: S’ka stok

50.45


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Përshtatësi USB Wi-Fi DWA-171 AC600 MU-MIMO ju lejon të përjetoni shpejtësi më të shpejta me valë se kurrë më parë duke ofruar teknologji të fuqishme Wireless AC në kompjuterin tuaj desktop ose notebook. Thjesht lidhni përshtatësin në një portë USB të disponueshme, lidheni me një lidhje interneti me valë dhe do të shfletoni ueb-in dhe do të bisedoni me miqtë tuaj në një kohë të shkurtër.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: