SKU: N/A Kategori: , Brand:

D-Link Network Camera DCS-4612EK

Disponueshmëria: S’ka stok

236.05


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Vigilance 2 Megapixel H.265 Outdoor Dome Camera – DCS-4612EK

 • Sensori progresiv CMOS 1/2,8” 2 megapiksel kap pamjet me cilësi të lartë
 • Rezolucioni maksimal deri në 1920 x 1080 me 30 fps
 • Lente fikse me cilësi të lartë me gjatësi fokale 2,8 mm
 • Përmirësimi i imazhit me rreze të gjerë dinamike (WDR) përmirëson cilësinë e filmimit në kushtet e ndriçimit me kontrast të lartë
 • Kompresimi H.265 arrin ekuilibrin e përsosur midis cilësisë së lartë të imazhit dhe efikasitetit të gjerësisë së brezit
 • Zbulimi i lëvizjes jo vetëm që kursen gjerësinë e brezit, por gjithashtu e bën rishikimin e filmimit shumë më pak të rëndë
 • Blloko ose masko zonat e ndjeshme me maskën e privatësisë
 • Ndriçues LED i integruar me rreze 30 m për mbikëqyrje edhe në fund të natës
 • I fortë me një vlerësim IP66, duke e bërë atë të papërshkueshëm nga pluhuri dhe rezistent ndaj ujit
 • Dizajn rezistent ndaj vandalëve me vlerësim IK10
 • Porta e shpejtë Ethernet me PoE lehtëson integrimin e lehtë në rrjetin tuaj
 • Të gjitha aspektet e kamerës suaj menaxhohen lehtësisht me menaxhimin falas të videove D-ViewCam™
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: