SKU: N/A Kategori: , Brand:

D-Link Switch 8-port 10/100/1000 DGS-108GL/E

Disponueshmëria: S’ka stok

60.32


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

8 Port Gigabit Metal Unmanaged Desktop Switch – DGS-108GL

DGS-108GL krenohet me vlerën maksimale për zyrat në shtëpi ose SMB-të duke mundësuar zgjerime të lehta dhe të shpejta të rrjetit, duke përmirësuar lidhjet me një zgjidhje pa probleme me prizë dhe luajtje.

Tetë porte Gigabit Ethernet LAN sigurojnë lidhje të qëndrueshme dhe me shpejtësi të lartë
Teknologjia e integruar D-Link Green optimizon funksionimin dhe redukton humbjet e energjisë
Shtresë e fortë metalike i mban pajisjet të sigurta dhe e shpërndan më mirë nxehtësinë
Konfigurim i thjeshtë plug and play për integrime të lehta në rrjet
Dizajni pa ventilator zgjat jetën e produktit dhe siguron funksionim të heshtur

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: