SKU: AC001701 Kategori: Brand:

Dell Essential Briefcase 15-ES1520C

29.99Share it:

Qëndroni të sigurt në lëvizje

E dizenjuar me printime reflektuese në panelin e përparmë, Dell Essential Briefcase 15 (ES1520C) dallohet në kushte me dritë të ulët, shkëlqen shumë kur goditet me dritë direkte, si fenerët e makinave, duke ju bërë më të dukshëm për të tjerët kur jeni duke lundruar në rrugë të ngarkuara. dhe trotuare.

E lehtë, por e gjerë për gjërat tuaja thelbësore

Kapacitet i mirë për të mbajtur laptopin tuaj dhe gjithçka që ju nevojitet gjatë ditës. Kur jeni duke u nisur, gjërat tuaja thelbësore do të jenë të arritshme kur vendosni telefonin, çelësat dhe kartat në xhepin e përparmë me zinxhir.

Mbani të mbrojtura gjërat thelbësore

E bërë nga materiali i jashtëm rezistent ndaj ujit, Dell Essential Briefcase 15 (ES1520C) e mban laptopin tuaj të mbrojtur dhe gjërat e tjera thelbësore.

Të rehatshme për tu mbajtur

Kur jeni duke u nisur, mbani çantën e lehtë nga dorezat e sipërme me jastëk dhe jini në rrugën tuaj. Ose, vendosni rripin e rregullueshëm mbi supe për të kaluar pa duar. Kur jeni duke udhëtuar me një valixhe të rrotulluar, thjesht lidhni çantën në majë të valixhes me rripin e karrocave dhe shkoni në fluturimin, autobusin ose trenin tuaj të ardhshëm.

Përshtatet me shumicën e laptopëve, deri në 15 inç

Dell Essential Briefcase 15 (ES1520C) mban shumicën e laptopëve Dell, deri në 15 inç, gjatë udhëtimit.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Dell Essential Briefcase 15-ES1520C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *