SKU: AC002606 Kategori: Brand:

Dell Headset WH3022, Pro Wired

94.99Share it:

Qartësi e shkëlqyer audio me veçori të anulimit të zhurmës Merrni pjesë në telefonata gjatë gjithë ditës me rehati me qartësinë e audios dhe tingullin stereo me cilësi të lartë. Funksioni i integruar i anulimit të zhurmës bllokon tingujt e ambientit, duke i lejuar të tjerët t’ju dëgjojnë qartë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dell Headset WH3022, Pro Wired”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *