SKU: LP001165 Kategori: Brand:

Laptop Dell Inspiron 7501-5781SLV Core i5-10300H/ 8GB /256GB /15.6inch/ Silver

849.99


  • CPU: Intel Core i5-10300H
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 256GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full Silver

Shiko PDF
Share it:

Dell Inspiron 7501-5781SLV Laptop?t Inspiron jan? t? leht? p?r t’u p?rdorur, t? leht? p?r t’u zot?ruar dhe ju mbajn? t? lidhur me gjith?ka q? ka r?nd?si p?r ju.?Ato jan? krijuar p?r t? ofruar vlera t? jasht?zakonshme p?r konsumator?t e sot?m q? k?rkojn? t? p?rfitojn? m? shum? nga jeta.
Performanca e lart? vjen me nj? dizajn t? holl? dhe t? leht? me Inspiron 15 7000.
Si an?tar i seris? Inspiron 7000, Inspiron 15 7000 vjen me t? gjitha k?mbanat dhe bilbilat dhe mjesht?rin? cil?sore q? presin klient?t.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Dell Inspiron 7501-5781SLV
CPU Core i5-10300H 4.5 GHz core_i5
RAM 8GB DDR4
Memory 256GB  SSD
Screen size 15.6" ‎(1920 x 1080) Full HD
Color Silver
GPU  Intel UHD Graphics
Special Feature
Wireless Type 802.11ax
Ports 2*USB 3.2/1*HDMI/1*USB 3.2 Gen 2/1*DP
Product Dimensions ‎14.01 x 9.23 x 0.74 inches
Number of Processors ‎ Item Dimensions LxWxH 14.01 x 9.23 x 0.74 inches 4
Computer Memory Type DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ Solid State
Item Weight ‎ 2.42 KG
Operating System Windows 11 Home
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Laptop

Dell Inspiron 7501-5781SLV

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Dell Inspiron 7501-5781SLV Core i5-10300H/ 8GB /256GB /15.6inch/ Silver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *