SKU: AC002024 Kategori: , Brand:

Dell Keyboard and Mouse Wireless, KM3322W

33.99Share it:

PRODUKTIVITET THEMELOR: E përmasave të plota, tastiera vjen me një tastierë numrash dhe çelësa të dedikuar multimedial për futje të përshtatshme të numrave dhe kontrolle multimediale. Mausi 1000 DPI me rrotë lëvizëse ju lejon të lundroni me lehtësi.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dell Keyboard and Mouse Wireless, KM3322W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *