SKU: AC002609 Kategori: Brand:

Dell Keyboard Multimedia KB216

17.50Share it:

Tastiera multimediale Dell ofron një zgjidhje të përshtatshme tastiere për përdorime të përditshme kompjuterike në shtëpi ose në zyrë. Struktura e plotë e tastierës me tastet e stilit chiclet mundëson shtypje efikase dhe të rehatshme – e shkëlqyer për përdorim të përditshëm në pothuajse çdo detyrë në dispozicion. E qëndrueshme dhe e bërë nga materiale fleksibël, tastiera Dell Multimedia është gjithashtu rezistente ndaj derdhjeve.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Dell Keyboard Multimedia KB216”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *