SKU: M001284 & M001049 Kategori: , Brand:

Monitor DELL E2220H 21.5 inch Full HD

139.99Shiko PDF
Share it:

Nj? monitor 21,5″ i krijuar p?r pun?n tuaj t? p?rditshme. Me nj? dizajn elegant, rezolucion 1600 ? 900 dhe Dell Display Manager.

T? gjitha gj?rat thelb?sore dhe m? shum? Maksimizoni hap?sir?n tuaj t? pun?s: Nj? profil i holl? dhe menaxhimi i p?rmir?suar i kabllove lejojn? nj? gjurm? m? t? vog?l p?r nj? tavolin? t? past?r dhe pa rr?muj?.

Pamje gjith?p?rfshir?se: Rezolucioni 1600?900 ?sht? ideal p?r detyrat e p?rditshme, nd?rsa ComfortView ?sht? i rehatsh?m p?r periudha m? t? gjata shikimi. Redukton deri n? 60% t? emetimeve t? d?mshme t? drit?s blu.

Lidhshm?ria e gjithanshme: Monitor?t tan? t? Seris? E jan? t? p?rshtatsh?m p?r sisteme t? vjetra dhe jo t? vjetra me opsione t? p?rshtatshme lidhjeje si portat VGA dhe DP. Hap?sira juaj e pun?s do t? p?rshtatet plot?sisht sipas nevojave tuaja. P?rshtatet me nevojat tuaja: Personalizoni hap?sir?n tuaj t? pun?s me montime dhe mb?shtet?se t? pajtueshme me VESA.

Jini produktiv n? ?do nivel: me ve?orin? Easy Arrange t? Dell Display Manager (DDM), ju mund t’i vendosni dhe shfaqni shpejt aplikacionet tuaja n? nj? ose m? shum? ekrane t? lidhur p?r t? rritur efikasitetin e shum? detyrave. Dhe me DDM-n? e p?rmir?suar, ju merrni edhe m? shum? paraqitje t? paracaktuara.?Tranzicione pa probleme: Ve?oria e rikuperimit automatik kujton se ku e keni l?n?, k?shtu q? aplikacionet kthehen atje ku i keni l?n?, edhe pasi ta keni shk?putur pajisjen.??el?si i komoditetit: Mund t? kurseni edhe m? shum? koh? me shkurtoret e tastier?s.?Me t?, ju mund t? konfiguroni leht?sisht cil?simet e menaxhimit t? ekranit dhe t? filloni pun?n m? shpejt.?M? shum? opsione menaxhimi:

Monitor?t e seris? E p?rputhen me standardet m? t? fundit Energy Star? dhe plot?sojn? k?rkesat e efikasitetit t? lart? t? energjis? kur jan? n? modalitetin? SLEEP, ndezur dhe fikur. Ata jan? gjithashtu t? regjistruar EPEAT? dhe t? certifikuar TCO.?M? pak konsum energjie: Kurseni energji me Powernap, nj? ve?ori q? zbeh ekranin ose e vendos at? n? gjum? kur nuk ?sht? n? p?rdorim.?Hedhja e past?r: paketimi ?sht? i leht? p?r t’u kompostuar ose ricikluar pasi ?sht? b?r? nga t? pakt?n 25% karton t? ricikluar.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: DELL E2220H
Screen size: 21.5"/ 54.68cm
Screen resolution: FHD (‎1920 x 1080) 16:9 5 ms/ 60Hz
Connect: VGA, Display Port, VESA
Color: Black
Garancion: Nga Prodhuesi
12 Muaj
Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor DELL E2220H 21.5 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *