SKU: M001312 Kategori: , Brand:

Monitor Dell E2722H 27 inch Full HD

199.99Shiko PDF
Share it:

Monitor 68,58 cm (27″)l Full HD me nj? k?nd t? gjer? shikimi dhe nj? dizajn miq?sor ndaj mjedisit me nj? ?mim EFIKAS.

Gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? qen? m? produktiv K?ndi i gjer? i shikimit: Puna juaj shfaqet me qart?si t? shk?lqyer FHD.?Teknologjia IPS ofron cil?si t? q?ndrueshme ngjyrash dhe imazhi n? nj? k?nd t? gjer? shikimi 178?/178?.

Leht? p?r syt?: Ky monitor ka nj? ekran pa dridhje me ComfortView – nj? ve?ori q? redukton emetimet e d?mshme t? drit?s blu.?Kjo optimizon q?ndrimin ndaj syve edhe me koh? m? t? gjata shikimi.

Dizajn funksional, q? kursen hap?sir? Lidhje e p?rshtatshme: Lidhni sistemet aktuale dhe ato t? vjetra me lidh?sit VGA dhe DP.

Maksimizoni desktopin tuaj: Ve?orit? e kursimit t? hap?sir?s si nj? mb?shtet?se kompakte dhe menaxhimi i p?rmir?suar i kabllove q? fsheh kabllot nd?rsa plot?son ?do hap?sir? ??pune, i mban gj?rat t? organizuara.

Dizajn i past?r dhe i thjesht?: Nj? korniz? e holl? ofron nj? pamje moderne.?P?rshtatet me nevojat tuaja: Vendosni hap?sir?n tuaj t? pun?s n? m?nyr?n q? i p?rshtatet m? s? miri nevojave tuaja me montime dhe mb?shtet?se t? pajtueshme me VESA.

Dell Display Manager Produktiv n? t? gjitha nivelet: Me EasyArrange, ju mund t? organizoni leht?sisht aplikacione t? shumta krah p?r krah n? nj? ose m? shum? ekrane me 38 ndarje t? paracaktuara t? dritareve dhe t? personalizoni deri n? pes? dritare, duke ju dh?n? aft?si m? t? mira p?r kryerjen e shum? detyrave.

Tranzicione pa probleme: Ve?oria e rikuperimit automatik kujton se ku e keni l?n?, k?shtu q? aplikacionet kthehen atje ku i keni l?n?, edhe pasi ta keni shk?putur pajisjen.

?el?si i komoditetit: Me shkurtoret e tastier?s ju kurseni edhe m? shum? koh?: Mund t? konfiguroni leht?sisht cil?simet e menaxhimit t? ekranit dhe t? filloni pun?n m? shpejt.?M? shum? opsione menaxhimi: Raportet e menaxhimit t? aseteve lejojn? menaxher?t e TI-s? t? monitorojn? t? dh?nat,

 

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Dell E2722H
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Dell
Special Feature Wide screen
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight ‎ 3.81 KG
Product Dimensions ‎18.07 x 7.41 x 24.54 inches
Item Dimensions LxWxH 18.07 x 7.41 x 24.54 inche
Ports 1x D-Sub (VGA), 1x Display Port
Color ‎ Black
Garancion Nga Podhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Monitor

Dell E2722H

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Dell E2722H 27 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *