SKU: PC001305 Kategori: Brand:

PC Dell Optiplex 9020 Tower / i5 Gen 4 / 8GB / 256GB

129.99Share it:
  • Një udhëheqës i industrisë: Si një rinovues i autorizuar i Microsoft-it, ne krenohemi me prodhimin e kompjuterëve të riprodhuar cilësor. Çdo makinë trajtohet me kujdes dhe ekspertët tanë janë të përkushtuar për t’u dhënë atyre një jetë të re. Ne jemi të përkushtuar për reduktimin e mbetjeve elektronike dhe është qëllimi ynë të sigurojmë që çdo makinë që përpunojmë të mund të kënaqë nevojat e klientëve tanë.
  • Paketa e përfshirë me tastierë dhe maus USB, përshtatës USB Wi-Fi do t’ju mundësojë të funksiononi me lehtësi, duke ju mbajtur të lidhur. Ju gjithashtu mund të zgjidhni aksesorë shtesë gjatë personalizimit! Sistemi operativ më i fundit dhe më i mirë i Microsoft deri më sot, Windows 10, do të maksimizojë fuqinë dhe dobinë e makinës suaj të re.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Dell
Specific Uses For Product Business
Personal computer design type Computer Tower
Operating System Windows 10 Pro
Memory Storage Capacity 256 GB
Screen Size 2.5 Inches
Ram Memory Installed Size 8 GB
Model Name Optiplex 9020
Included Components Mouse, Keybord
CPU Model Core i5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PC Dell Optiplex 9020 Tower / i5 Gen 4 / 8GB / 256GB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *