SKU: M001343 Kategori: , Etiketë: Brand:

Monitor Dell P2418HT Touchscreen 24 inch FHD

269.99Share it:

Një përvojë pune praktike Funksioni intuitiv i prekjes: Operacioni i prekjes me dhjetë gishta ofron një përvojë të natyrshme dhe reaguese dhe e bën funksionimin e gishtit plotësisht të pakomplikuar. Përjetoni navigimin e qetë në ekranin kundër shkëlqimit dhe pa kufij falë funksionimit me prekje me dy duar.

Rregullim i plotë: Një mbështetëse artikuluese kalon nga modaliteti tradicional i PC desktop në orientim të fuqishëm me prekje në një kënd 60° poshtë. Ai gjithashtu ofron funksione të avancuara të rregullimit të pjerrësisë dhe rrotullimit për të përshtatur në mënyrë optimale ekranin sipas detyrës suaj ose një pozicioni të rehatshëm.  Pamje e qartë: Teknologjia moderne e përparuar me prekje në qelizë bën një ekran xhami, siç gjendet në monitorët e zakonshëm, është i tepërt dhe ofron një sipërfaqe antireflektuese që redukton reflektimet e bezdisshme dhe gjurmët e gishtërinjve. Rezultati është një ekran i qetë me qartësi të përmirësuar që është i lehtë për sytë. Ekran pa probleme: Një kornizë jashtëzakonisht e hollë është një mënyrë elegante dhe elegante për të ofruar një pamje të qartë kur punoni me shumë monitorë.

Përdorueshmëri superiore Cilësi mbresëlënëse e figurës: Rezolucioni i plotë HD dhe një raport dinamik kontrasti prej 8 milionë:1 sigurojnë cilësi të jashtëzakonshme të figurës. Këndet e shikimit 178°/178° dhe teknologjia e ndërrimit në aeroplan mundësojnë ngjyra të qëndrueshme dhe bashkëpunim efektiv. Punoni rehat: Shijoni një ekran kundër shkëlqimit dhe pa dridhje me ComfortView™, një veçori që redukton emetimet e dëmshme të dritës blu. Me certifikim TÜV. Fleksibilitet pa kabllo: Sistemi i mirëmenduar i menaxhimit të kabllove mundëson bashkëpunimin në një vend pune të organizuar. Menaxhimi i kabllove siguron që asnjë kabllo të mos pengojë kur mbështetja e monitorit tuaj është e palosur. Portat e lidhjes mbulohen nga një mbulesë kablloje.

Përmirësimi i efikasitetit në një ditë pune Kryerja e shumë detyrave: Kryeni shumë detyra dhe kurseni kohë me softuerin Dell Display Manager. Rregulloni dhe shikoni me shpejtësi aplikacionet krah për krah falë veçorisë Easy Arrange. Personalizoni dhe paracaktoni cilësimet e ngjyrave të aplikacioneve tuaja me Auto-Mode. Portat e lidhjes: Portat gjithëpërfshirëse të lidhjes si VGA, DP, HDMI, USB 3.0 dhe USB 2.0 mundësojnë lidhje të lehtë me një gamë të gjerë pajisjesh. Ideale për paraqitje të shumëfishta: Përshtatja me koncepte të ndryshme të hapësirës së zyrës falë përputhshmërisë VESA. Montoni monitorin tuaj në mur ose në krahët e monitorit dhe përfitoni nga një hapësirë ​​pune më fleksibël.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   ‎ P2418HT
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum   1920X1080 Pixels
Brand Dell
Special Feature Touchscreen
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 6.89 KG
Item Dimensions LxWxH 9.24 x 21.17 x 16.52 inches
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ  
Modeli

P2418HT

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Dell P2418HT Touchscreen 24 inch FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *