SKU: LP001188 Kategori: , , Brand:

Laptop Dell Precision 3551 WORKSTATION Core i7-10850H/ 16GB / 512GB/ Titanium/ 15.6 inch

1.599.99Share it:

[Procesori Intel Core i7]Laptopi 15″ Precision 3551 Workstation n? familjen Precision 3000 t? Dell vjen me t? gjith? teknologjin? m? t? fundit, duke p?rfshir? memorien DDR4 me nj? frekuenc? t? jasht?zakonshme 3200 MHz dhe nj? procesor Intel me 6 b?rthama t? gjenerat?s s? 10-t?. procesori Core i7-10850H lejon kryerjen e disa detyrave t? jasht?zakonshme. P?r t? kursyer energji dhe p?r t? zgjatur jet?gjat?sin? e bateris?, procesori do t? funksionoj? @ 2,7 Ghz n? p?rdorim t? ul?t, por do t? rritet n? 5,1 GHz me p?rdorim t? r?nd? p?r performanc? t? fuqishme!
[Display & Graphics] Ky laptop Precision 3551 Workstation vjen me nj? ekran 15,6″ pa prekje me rezolucion FHD (1920×1080) p?r pamje mahnit?se t? qarta dhe nj? kart? grafike t? dedikuar Nvidia Quadro P620 2 GB me 2 GB grafik? t? dedikuar ose Ram t? shk?lqyer p?r grafik? redaktimi i videos
[RAM me shpejt?si t? lart? dhe hap?sir? ??t? madhe] RAM 16 GB DDR4 q? funksionon @ 3200 MHz do t’ju lejoj? t? ekzekutoni pa probleme shum? aplikacione dhe skeda t? shfletuesit t? gjitha n? t? nj?jt?n koh? dhe nj? hard disk 1 TB (1000 GB) do t? siguroj? nisje t? shpejt?, transferime t? shpejta t? dh?nash dhe do t? lejoj? shum? ruajtja e skedar?ve!
[Sistemi Operativ] Windows 10 ?sht? Sistemi Operativ i Microsoft-it m? i testuar n? betej? dhe n?se d?shironi t? p?rmir?soni n? Windows 11 m? t? fundit, Windows 11 ?sht? nj? p?rmir?sim i thjesht? falas p?rmes p?rdit?simit t? Windows. Windows Pro vjen me gjith?ka q? vjen me Windows Home, plus ve?ori shtes? q? organizata juaj mund t? k?rkoj? si drejtoria aktive dhe enkriptimi i pajisjes me bitlocker (normalisht nj? p?rmir?sim prej 100 dollar?sh n?se blihet ve?mas).
[Detaje Shtes?] Nj? Wecbam vjen i integruar. Wifi dhe Bluetooth vijn? t? integruara. [PORTS & SLOTS] Lexues i kartave t? kujtes?s | Slot opsional i kart?s SIM | Fole kufjesh | USB 3.2 gjeneral & USB 3.2 gjenerat? 1 me PowerShare | HDMI | Porti RJ-45 | Vendi i bllokimit n? form? pyke | Porta e p?rshtat?sit t? rrym?s | USB-C me Thunderbolt | USB 3.2 gjenerat? 1 |

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   Dell Precision 3551 WORKSTATION
CPU Core i7-10850H 2.7 GHz core_i7
RAM 16GB DDR4
Memory 512GB SSD PCIe NVMe Class 35
Screen size   15.6" (1920x1080)  Anti-Glare Non-Touch
Color Titanium/ Carbon Fiber
GPU  NVIDIA Quadro P620 4096MB
Wireless type Bluetooth
Ports Usb 2.0, 2x Usb 3.0, Usb Type C, HDMI, Rj-45, SD
Product Dimensions ‎‎ ‎23.63 x 35.91 x 2.49 cm
Item Dimensions LxWxH  ‎ 23.6 x 35.9 x 2.5cm
Number of Processors 6
Computer Memory Type ‎ ‎ ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ Serial ATA
Item Weight ‎ 1.89KG
Voltage Bluetooth
Operating System Windows 10 Pro
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop Dell Precision 3551 WORKSTATION Core i7-10850H/ 16GB / 512GB/ Titanium/ 15.6 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *