SKU: N/A Kategori: , Brand:

DeLock Adapter Video/Audio Displayport/HDMI

Disponueshmëria: S’ka stok

45.82


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Përshtatës Delock Displayport mashkull > HDMI femër përshtatës video / audio DisplayPort /

Përshkrim i produktit:

Priza e përshtatësit Displayport 1.1 > foleja HDMI e zezë

Ky përshtatës Displayport nga Delock përdoret për të lidhur një pajisje tjetër HDMI, si p.sh. një ekran të sheshtë ose monitor, etj. me kompjuterin tuaj.

  • Lloji: Displayport mashkull 2 pin > fole HDMI-A 19 pin
  • Çipset: LT8611EX
  • Displayport 1.1 dhe standardi HDMI me shpejtësi të lartë
  • Rezolucioni deri në 192 x 12 @ 6 Hz (në varësi të monitorit dhe sistemit tuaj)
  • Zbulimi automatik i gatishmërisë, gatishmëria hyn automatikisht në modalitetin e fjetjes
  • 1 * Bërthama ferrit
  • Ngjyra: e zezë
  • OS i pavarur, nuk kërkohet instalim i shoferit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: