SKU: AC001764 Kategori: Brand:

DIGITUS USB Type-C OTG 3-Port HUB + Card Reader

27.99Share it:

USB 2.0 Type-C HUB me Cardreader 3x USB 2.0.?1x SD, 1x Port? MicroSD, Alumini

Zgjeroni laptopin tuaj USB-C? ose smartfonin Android, tabletin tuaj me tre porte shtes? USB 2.0 si dhe nj? fole p?r kart?n SD ose Micro SD.

  • OTG USB 2.0 Hub dhe lexues kartash
  • Hub me 3 porte USB 2.0
  • SD/Micro SD Cardreader
  • Struktur elegant prej alumini
  • Mb?shtet shpejt?sin? e transferimit t? t? dh?nave me shpejt?si t? lart? (480 Mbps) dhe me shpejt?si t? plot? (12 Mbps)
  • E p?rputhshme me Mac OS, Windows 10, Google Chrome OS dhe Android
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DIGITUS USB Type-C OTG 3-Port HUB + Card Reader”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *