SKU: PR00101 Kategori: , Brand:

Projektor EPSON EB 96W

199.99Share it:

Fotografi perfekte – teknologji 3LCD
Dalje shum? e ndritshme – 2700 lumen dalje t? drit?s s? bardh? dhe 2700 lumen dalje t? drit?s me ngjyra
Audio i p?rmir?suar – Altoparlant i integruar 16 W
Konfigurim i leht? – Korrigjim automatik vertikal t
Tingull m? i qart?

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand  ‎   EPSON
Model EPSON EB 96W
Connectivity Technology Composite: RCA HDMI Network: RJ-45 RS232: DB-9pin S-Video USB VGA In: Dsub-15pin x 2
Display resolution 1920x1080
Product Dimensions ‎ 9 cm x 34 cm x 26 cm
Weight 3.1 Kg
Display Technology‎ 3LCD
Color White & Grey
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Projektor EPSON EB 96W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *