SKU: N/A Kategori: Brand:

Fanvil I63 Video Door Phone

Disponueshmëria: S’ka stok

259.20


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Fanvil i63 është një telefon me dyer me video SIP që integron funksione të fuqishme të kontrollit të aksesit, një intercom dhe mbrojtje sigurie. I63 përmban një dizajn aliazh alumini dhe 5 butona telefonimi të shpejtë me një pamje luksoze të cilësisë së lartë. Me mbrojtje IP66 dhe IK07, është i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe ka kundërpërplasje në shumicën e ambienteve të jashtme.

  • Karakteristikat kryesore të Fanvil i63:
  • IP66 dhe IK07
  • Kamera 2 megapikselë
  • Kontroll inteligjent i aksesit me karta RFID/IC
  • Luksoze dhe elegante

I projektuar me një përfundim aliazh alumini, i63 kombinon teknologjinë dhe artin. 5 butonat e telefonimit të shpejtë me dritë prapa blu u mundësojnë përdoruesve të shohin qartë edhe në kushte me dritë të ulët

E fortë dhe e qëndrueshme

Me mbulesë shumë të papërshkueshme nga uji dhe pluhuri me material të shkallës kundër përplasjes, i63 ka performancë të shkëlqyer në mjedise të ndryshme të jashtme. Alarmi kundër ndërhyrjeve do të raportojë në qendrën e kontrollit kur kapaku hapet pa leje.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: