SKU: N/A Kategori: , Brand:

Monitor Fujitsu Displays B24-9 TS 23.8 inch Full HD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

384.99


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:

Fujitsu Displays B24-9 TS Ekrani 23,8 inç me raport pamjeje 16:9 me rezolucion Full HD për qartësi të qëndrueshme dhe përvojë superiore shikimi është ideal për aplikacionet e zyrës.
Baza e qëndrimit 6-në-1 i lejon përdoruesit të anojnë, të rregullojnë lartësinë dhe të rrotullojnë ekranin e monitorit sipas komoditetit dhe stilit të tyre të punës.
Strehimi i kornizave jashtëzakonisht të holla në tre anët për skenarë me shumë monitorim dhe altoparlantët e integruar dhe udhëzuesi kabllor lejon një përvojë të pastër në tavolinë.
Ndërfaqet gjithmonë të disponueshme USB, DisplayPort, HDMI sigurojnë që të keni një paketë të plotë që plotëson të gjitha kërkesat e biznesit tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli       ‎ B24-9
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080
Brand Fujitsu
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS 
Item Weight 5.24 KG
Item Dimensions LxWxH 21.27 x 2.52 x 12.82 inch
Ports HDMI, VGA
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

B24-9

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Fujitsu Displays B24-9 TS 23.8 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *