SKU: G001234 Kategori: , Brand:

Gainward RTX 4060Ti Pegasus / 8GB GDDR6 / HDMI / 3xDP

Disponueshmëria: S’ka stok

499.99


S’ka stok


Share it:

GeForce RTX 4060 Ti ju lejon të merrni lojërat dhe aplikacionet më të fundit me arkitekturën ultra-efikase NVIDIA Ada Lovelace.
Gainward GeForce RTX 4060 Ti Pegasus krenohet me një dizajn me një ventilator që siguron performancë superiore të ftohjes, ndërkohë që mbetet kompakt. Me një gjatësi prej vetëm 17 cm, kjo kartë grafike mbështet faktorin e formës mini-ITX, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për konfigurimet e kompjuterëve të vegjël që kërkojnë transportueshmëri maksimale. Me teknologjitë e saj të fundit grafike, Seria Pegasus është e përkryer për konsumatorët që kërkojnë performancë të fuqishme pa sakrifikuar hapësirën.
Përjetoni lojëra gjithëpërfshirëse, të përshpejtuara me AI me gjurmimin e rrezeve dhe DLSS 3, dhe mbingarkoni procesin tuaj krijues dhe produktivitetin me NVIDIA Studio.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Graphics Coprocessor NVIDIA GeForce RTX 4060
Brand Gainward
Graphics Ram Size 8 GB
Video Output Interface HDMI
Graphics Processor Manufacturer NVIDIA
Memory Speed ‎ 9000 MHz
Computer Memory Type ‎ DIMM
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gainward RTX 4060Ti Pegasus / 8GB GDDR6 / HDMI / 3xDP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *