SKU: AC001673 Kategori: Brand:

Tastatur? dhe Maus Trust Keyboard + Mouse Gaming GXT 845, COMBO

39.99Shiko PDF
Share it:

Tastaturë dhe Maus Trust Keyboard + Mouse Gaming GXT 845, COMBO

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Trust Gaming
Compatible devices Laptop, PC
Connectivity technology Wired
Dimensionet e produktit 4.5 x 52.5 x 17.5 cm
Keyboard description Gaming
Recommended uses for product Gaming
Special feature Tragbar
Colour Black
Number of keys 104
Weight 0.98 kg
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Tastatur? dhe Maus Trust Keyboard + Mouse Gaming GXT 845, COMBO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *