SKU: LP001016 Kategori: Brand:

Laptop Gateway 2in1 Celeron N3350/ 4GB/ 64GB/ 11.6inch/ Black

329.99


 • CPU: Celeron N3350
 • RAM: 4GB
 • Memory: 64GB SSD
 • Screen size: 11.6inch HD

Share it:
 • Shtypni dhe mbani shtypur butonin e energjise per 3 sekonda per ta ndezur.
  Dizajn ultra i holle, ultra i levizshem me trup te hijshem (0,7 in) i levizshem; Windows 10 ne modalitetin S (i kalueshem ne W10 Home); – Perditesim falas ne W11
 • Procesori Intel Celeron N4020 (1.1 GHz, deri ne 2.8 GHz, 4M Cache)
 • Ekran IPS LCD HD 11,6 in, (1366 x 768) – Ekran me prekje; akorduar nga THX Audio; uebkamera; Wi-Fi + Bluetooth 4.0
 • 4 GB memorie DDR4;?64 GB eMMc me shpejt?si t? lart?
 • Vende per zgjerim: fole mikro SD (deri ne 512 GB) x 1; dalje mini-HDMI x 1;?USB 2.0 x 1;?USB 3.0 x 1
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli Gateway 2in1 Celeron N3350
CPU Celeron N3350 up to 2.4GHz, 2M Cache 
RAM 4GB DDR4
Memory 64GB eMMC Storage
Screen Size  11.6" LCD IPS Display, (1920 x 1080)
Ports  1xUsb 2.0, 1x Usb 3.0, Mikro SD slot, Headphone, Mini HDMI
GPU ‎Integrated ‎
Special features
Wireless Type ‎‎ ‎ ‎ Bluetooth
product dimensions ‎ 11.1 x 7.6 x 0.7 inches
Item Dimensions Length x Width x Height ‎ 11.1 x 7.6 x 0.7 inches
Number of Processors 2
Computer Memory Type‎ ‎ DDR4 SDRAM
Color Black
Hard Drive Interface ‎Solid States
Item Weight ‎ 1.81 KG
Voltage ‎
Operating System Windows 10 Home
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop Gateway 2in1 Celeron N3350/ 4GB/ 64GB/ 11.6inch/ Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *