SKU: AC002171 Kategori: , Brand:

GSwitch 48+4P HP Enterprise Aruba Instant On 1830 48G M RM Switch

403.99Share it:
  • Ndërprerësi Aruba Instant On 1830 48G PoE 4SFP është një ndërprerës i përballueshëm, i menaxhuar inteligjent i Layer 2, i krijuar për bizneset e vogla – konfigurim i shpejtë, menaxhim i lehtë, siguri që mund t’i besoni
  • Mbroni rrjetin tuaj nga qasja e paautorizuar me Global Storm Control, TPM (Moduli i Platformës së Besuar) të sigurisë dhe VLAN-et
  • Menaxhimi: Menaxhimi i thjeshtuar i resë kompjuterike nga aplikacioni ose shfletuesi i uebit pa kosto të përsëritura – Aplikacioni celular Aruba Instant On ju lejon të konfiguroni, menaxhoni dhe monitoroni çelsat dhe pikat e hyrjes Instant On direkt nga telefoni juaj, nga kudo. Udhëzime të drejtuara hap pas hapi për instalimin e pajisjeve për të aktivizuar dhe funksionuar shpejt rrjetin tuaj – nuk kërkohet ekspertizë teknike. Ndërfaqe alternative e integruar tradicionale e plotë lokale në internet për konfigurim të avancuar me magjistarin e nisjes së shpejtë, SNMP
  • Konfigurimi: Mbështet montimin në raft, montimin në tavolinë, montimin në mur me porte të kthyera lart ose poshtë, dhe montimin nën tavolinë duke përdorur kllapat e ofruara
  • Portet: 52 porte aktive | 48x Gigabit 10/100/1000 + 4x 1G SFP | Slots SFP të aftë për fibra 1G | Fuqia mbi Ethernet: Klasa 4 PoE në 24 porte (1-24) | Buxheti i fuqisë PoE 370 Watts
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Aruba a Hewlett Packard Enterprise company
Number of Ports 48
Included Components 2 x Post Rack Kit, Instant On 1830 48G 24p Class4 PoE 4SFP 370W Switch
Compatible Devices Desktop
Item Dimensions LxWxH 20.7 x 19.1 x 5.1 inches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GSwitch 48+4P HP Enterprise Aruba Instant On 1830 48G M RM Switch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *