SKU: 201671 Kategori: Brand:

Hama Supreme 5HD Power Pack

18.99Share it:

Ngjyra gri
2 hyrje: USB-C dhe mikro-USB
Dalja: 1 x USB-A
Lidhja (Dalja): 1 , 5 V / 2,1 A
Lloji i baterisë: Bateria e integruar Li-Polymer
Kapaciteti: 5000mAh
Karikim i shpejtë
Gjere x Larte x Gjate: 65 x 12 x 92 mm
Pesha: 113g
Kabllo: USB-Type-C

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hama Supreme 5HD Power Pack”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *