SKU: 608203 Kategori: Brand:

Monitor Hannspree HL225HPB 21.5 inch Full HD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

209.99


Produkt me porosi


Share it:

HL225HPB ka një ekran pa shkëlqim duke reduktuar lodhjen e syve duke reduktuar dritën reflektuese që përndryshe e bën të vështirë shikimin e ekranit. Për më tepër, korniza e monitorit është mat për të parandaluar reflektimin e dritës.

HL225HPB është e pajisur me dy altoparlantë me cilësi të lartë. Altoparlantët e integruar e bëjnë të lehtë komunikimin me familjen, miqtë dhe kolegët. Për filma, muzikë, lojëra dhe më shumë, do të shijoni audio cilësore pa vështirësinë e lidhjes së altoparlantëve të jashtëm. Nuk doni të shqetësoni askënd? Lidheni kufjet tuaja në porten e kufjeve dhe ngrini volumin.

HANNspree HL225HPB përmban një mori opsionesh lidhjesh që përfshijnë HDMI dhe VGA për transmetimin e përmbajtjes Full HD 1080p.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ ‎ HL225HPB
Screen Size 21.5 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080
Brand Hannspree
Special Feature Wall Mountable
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type TFT
Item Weight 3.4 KG
Item Dimensions LxWxH 51.2 x 11.5 x 37.7 cm
Ports HDMI, VGA
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

HL225HPB

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Hannspree HL225HPB 21.5 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *