SKU: AC002510 Kategori: Brand:

HDD External 2TB WD Elements Portable 2,5 inch WDBU6Y0020BBK-WESN

74.99Share it:
  • Kapaciteti ruajtës 2 TB
  • Kompatibile me USB 3.0 dhe USB 2.0
  • Hapësirë ​​ruajtëse shtesë për fotot, videot, muzikën dhe skedarët tuaj
  • Formatuar për Windows 8, 7, Vista & XP; Riformatoni me lehtësi diskun për Mac
  • Cilësia dhe besueshmëria e WD
  • Temperatura e funksionimit 5 gradë Celsius deri në 35 gradë Celsius
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HDD External 2TB WD Elements Portable 2,5 inch WDBU6Y0020BBK-WESN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *