SKU: AC002511 Kategori: Brand:

HDD External 3TB WD Elements Portable 2,5 inch WDBU6Y0030BBK-WESN

89.99Share it:
  • Kompatibile me USB 3.0 dhe USB 2.0
  • Transferime të shpejta të të dhënave
  • Përmirësoni performancën e kompjuterit
  • kapacitet i larte; NTFS i formatuar i përputhshmërisë për Windows 10, Windows 8.1, Windows 7; Riformatimi mund të kërkohet për sisteme të tjera operative; Përputhshmëria mund të ndryshojë në varësi të konfigurimit të harduerit dhe sistemit operativ të përdoruesit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HDD External 3TB WD Elements Portable 2,5 inch WDBU6Y0030BBK-WESN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *