SKU: LP001162 Kategori: Brand:

Laptop HP 15 DY2091 i3-1115G4/ 8GB/ 256GB / 15.6 inch/ Silver

419.99Share it:
  • Ekrani 15,6 in? FHD anti-shk?lqim me mikro skaj: Rezolucioni 1920 x 1080 krenohet me ngjyra dhe qart?si mbres?l?n?se.?Laptopi i holl? dhe i leht? p?rmban nj? ekran kornizash me mikro skaj 6,5 mm p?r t? shfaqur median tuaj n? definicion t? lart?.
  • Procesori Intel Core i3-1125G4: ?Mund?sit? jan? t? pafundme.?N? l?vizje, shkoni te laptop?t ultra t? holl? Power q? ofrojn? performanc? supreme, jet?gjat?si fantastike e bateris? dhe ve?orit? moderne q? ju nevojiten n? l?vizje.
  • ?Specifikime teknike?2 shpejt?si sinjalizimi USB Type-A 5Gbps, 1 USB Type-C, 1 HDMI 1.4b, 1 kombinim kufje/mikrofon;?lexues i kartave SD;?audio nga B&O;?uebkamera
  • Sistemi operativ: Windows 10 Home – Dizajn i bukur m? konsistent, opsioni i paraqitjes s? dritareve t? m?dha, funksionalitet m? i mir? me shum? monitor, ve?ori t? p?rmir?suara t? performanc?s, p?rzgjedhje e re e loj?rave dhe aft?sive, mb?shtetje p?r aplikacionet Android
  • Intel UHD Graphics: Merrni performanc? t? klasit bot?ror me Intel UHD Graphics, e krijuar p?r t? ofruar pamje tep?r t? gjalla, nivele t? reja zhytjeje dhe ve?ori t? domosdoshme p?r p?rvoj?n m? t? mir? arg?tuese.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   HP 15 DY2091
CPU Intel Core i3-1115G4 4,1 GHz core_i3_1115g4
RAM ‎‎8 GB DDR4
Memory 256GB SSD
Screen size 15.6" (1920 x 1080) inch HD
Color Natyral Silver
GPU  Integrated 
Special Feature Anti-glare, micro-edge bezel
Wireless Type ‎‎ ‎Bluetooth
Ports 3x  USB 3.0, HDMI, USB Type C, Headphone/microphone combo
Product Dimensions ‎ 23,62 x 23,62 x 33,46 inç
Item Dimensions LxWxH  23,62 x 23,62 x 33,46 inç
Number of Processors 4
Computer Memory Type‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface ‎ Serial ATA-300
Item Weight ‎ 1.67KG
Voltage 220 volt
Operating System Windows 10 Home
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Laptop HP 15 DY2091 i3-1115G4/ 8GB/ 256GB / 15.6 inch/ Silver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *