SKU: LP001118 Kategori: Brand:

Laptop HP 250 G8 Intel Core i7-1165G7/ 8GB/ 512GB/ 15.6inch/ Asteroid Silver

699.99Share it:
  • P?rjetoni nj? laptop me performanc? premium, n? m?nyr? q? t? shpenzoni m? pak koh? p?r t? b?r? m? shum?; ?sht? si nj? kompjuter i vog?l q? ?sht? mjaft kompakt p?r t? shkuar atje ku shkoni me nj? bateri afatgjat? p?r t’ju fuqizuar gjat? dit?s
  • ARG?TIM EPIK ? Me audio nga B&O, nj? raport m? t? madh ekran-trup dhe nj? ekran 15,6 in? me mikro tehe Full HD p?r t? maksimizuar pamjen tuaj, arg?timi n? laptopin tuaj duket si ta sjell? teatrin n? sht?pi (1).?Altoparlant?t HP, t? akorduar me porosi n? bashk?punim me ekspert?t n? Bang & Olufsen, sjellin arg?tim n? jet? me tingullin q? mund t? ndjeni.
  • GRAFIK? mbres?l?n?se ? Intel Iris Xe Graphics ju jep nj? nivel t? ri t? performanc?s grafike me pamje vizuale t? qarta, mahnit?se, plus komoditetin e nj? laptopi t? holl? dhe t? leht? (2)
  • PERFORMANCA E PANDALUESHME ? Kryeni gj?rat shpejt me procesorin Intel Core i7-1165G7 t? gjenerat?s s? 11-t?, i cili ofron reagim t? menj?hersh?m dhe lidhje m? t? mir? n? klas? (3)
  • KUJTESA DHE RUAJTJA ? Shijoni performanc?n deri n? 15 her? m? t? shpejt? se nj? hard disk tradicional me 512 GB hap?sir? ??ruajt?se PCIe NVMe M.2 SSD (4) dhe p?rjetoni shum? detyra t? p?rmir?suara me gjer?si bande m? t? lart? fal? 16 GB RAM
  • Kryeni pun?n n? l?vizje me nj? jet?gjat?si t? gjat? baterie deri n? 8 or? (5) nd?rsa HP Fast Charge ju lejon t? kaloni nga 0 n? 50% t? karikimit n? af?rsisht 45 minuta (6)

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   HP 250 G8 i7 1165G7
CPU Intel Core i7-1165G7 up to 4.7GHz
RAM 8GB
Memory 512GB SSD PCIe NVMe
Screen size   15.6" (1920 x 1080 ) FHD
Color Asteroid Silver
GPU Intel Iris Xe Graphics 
Special Feature Backlit Keyboard, Fingerprint Reader, Memory Card Slot, Numeric Keypad
Ports 2x Usb,  Usb Type C, HDMI, RJ-45, SD, Headphone/microphone como
Product Dimensions ‎ 14.18 x 9.21 x 0.7 inches
Item Dimensions LxWxH  14.18 x 9.21 x 0.7 inches
Number of Processors 4
Computer Memory Type‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface
Item Weight ‎ 1.75 KG
Voltage 5 Volts
Operating System Windows 11 Pro
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shpejtesia e riperseritjes

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP 250 G8 Intel Core i7-1165G7/ 8GB/ 512GB/ 15.6inch/ Asteroid Silver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *