SKU: LP001261 Kategori: Brand:

Laptop HP 250 G9 / i7 1255U / 8GB / 512GB / 15.6 inch Full HD

749.99


  • CPU: Intel Core i7 1255U
  • RAM: 8GB DDR4
  • Memory: 512GB SSD
  • Screen size: 15.6 inch Full HD

Shiko PDF
Share it:

Laptopi HP 250 G9 i përshtatshëm për buxhetin dhe i gatshëm për biznesin, ofron veçori thelbësore të fuqisë dhe produktivitetit në një dizajn të hollë dhe të lehtë me një ekran të madh diagonale 15,6 inç.

E bukur dhe e lehtë Laptopi HP 250 vazhdon me stilet e punës në celular me një dizajn të hollë dhe të lehtë dhe raport të madh ekran-trup.

PC Notebook HP 250 G9 FrontLeft

Ndërtuar për punë dhe gati për argëtim Përfundoni projekte me një procesor të fuqishëm Intel, memorie të shpejtë dhe memorie.

PC Notebook HP 250 G9 FrontRight

Shiheni dhe dëgjoni me qartësi Bashkëpunoni në mënyrë efektive me një kamerë HD dhe reduktim të zhurmës bazuar në AI me mikrofon me grup të dyfishtë.

Mundësuar për biznes/ Windows 11 Punoni kudo pa kompromentuar performancën ose sigurinë me Windows 11 të mundësuar nga teknologjia e bashkëpunimit dhe e lidhjes së HP.

Performancë e lartë, transportueshmëri e lartë Merrni kombinimin e jashtëzakonshëm të performancës, lidhjes dhe shpejtësisë reaguese me një procesor Intel Core të gjeneratës së 12-të që ju lejon të nisni, krijoni dhe lidheni shpejt dhe me besueshmëri.

Ndihmoni në sigurimin e të dhënave kritike Çipi i sigurisë i integruar i Modulit të Besuar të Platformës (TPM) ofron çelësa të enkriptimit të bazuara në harduer për të ndihmuar në sigurimin e të dhënave, postës elektronike dhe kredencialeve të përdoruesit.

Bëhuni vetvetja juaj më e mirë virtuale Ndonjëherë në jetë, vetëm një bisedë ballë për ballë mund të bëjë. Falë kamerës HP HD me gamë të gjerë dinamike (WDR), ju gjithmonë dukeni më të mirën gjatë konferencave virtuale në kushte të ndritshme dhe me dritë të ulët.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP 250 G9
CPU Intel Core i7 1255U 3.50 / 4.70 GHz (12MB Cache, 10 Cores)
RAM 8 GB 3200 MHz (1 x 8 GB)
Memory   512GB SSD
Screen size 15.6 inch (1920 x 1080) Full HD
GPU Intel Iris Xe Graphics
Color Black
Special Feature SVA, narrow bezel, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC
Item Weight ‎ 1.74 KG
Operating System Windows 11 Pro
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP 250 G9 / i7 1255U / 8GB / 512GB / 15.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *