SKU: PC001304 Kategori: Brand:

Hp Elitedesk 800 Tower

149.99Share it:
  • 【 PROCESOR I FUQYSHËM 】 Konfiguruar me procesorin më të lartë të linjës së serisë Core i5 të Intel, kështu që ju mund të prisni performancë shumë të shpejtë, të besueshme dhe të qëndrueshme për një përvojë të jashtëzakonshme kompjuterike.
  • 【 RRETH KËTIJ PC 】Lidhshmëria: Ka 6 x USB 2.0, 4 USB 3.0, 2 x porta ekrani, VGA, porta serike, porta audio, disku optik, RJ-45 (port Ethernet), pajisje periferike të përfshira: tastierë dhe maus me tela, USB Përshtatës Wi-Fi dhe Bluetooth.
  • 【 RUAJTJE DHE KUJTESË E MOSHURA 】 Mbërrin me 16 GB memorie dhe 256 GB M.2 Solid State Drive për kryerjen efikase të shumë detyrave.
  • 【KARTË GRAFIKE E RE NVIDA GeForce GT 1030】 Dizajn me profil të lartë – 2 GB DDR5, 64 bit, ndërfaqe memorie me shpejtësi super. Përshpejtoni performancën e kompjuterit tuaj me këtë kartë video Nvidia GeForce GT 1030 2 GB DDR5. Do të përjetoni redaktim më të shpejtë foto/video, shfletim më të butë në sajtet e pasura me media dhe një përvojë edhe më të përgjegjshme të Windows.
  • 【MICROSOFT WINDOWS 10 LAJMET E FUNDIT】 Një instalim krejt i ri i Sistemit Operativ më të fundit Microsoft Windows 10, pa bloatware të instaluar zakonisht nga prodhues të tjerë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Specific Uses For Product Video Editing
Personal computer design type Computer Tower
Operating System Windows 10 Professional
Memory Storage Capacity 256 GB
Ram Memory Installed Size 16 GB
Model Name HP EliteDesk 800 G1 Tower
Included Components Mouse, Keybord
CPU Model Core i5
Color black
Importuar nga:

Procesori

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Hp Elitedesk 800 Tower”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *