SKU: AC002607 Kategori: , Brand:

HP Keyboard and Mouse Wireless, 330, Black

33.99Share it:

Num pad dhe kontrollet e zakonshme janë të integruara me 12 kombinime të shkurtoreve me tastin Fn – muzikë, filma, volum, faqen kryesore, faqeshënues dhe email. Tani kjo është një shkurtore më lart.
Me sensorin e tij optik 1600 DPI, ky maus punon pothuajse në çdo sipërfaqe me saktësi mahnitëse. Mbajeni atë në çantën tuaj me laptopin tuaj dhe do të jeni të gatshëm të shkoni.
Treguesit LED ndriçojnë Number Lock, Caps Lock dhe Scroll Lock, në mënyrë që të mos keni nevojë të merrni me mend se çfarë është ndezur ose çaktivizuar. Një gjë më pak.
Dizajni i kësaj tastierë të stilit chiclet është elegant. Dizajni me profil të ulët i mban shtypjet e tastave të shpejta, komode dhe mjaft të sakta.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HP Keyboard and Mouse Wireless, 330, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *