SKU: AC002608 Kategori: , Brand:

HP Keyboard & Mouse Wired, 100, Black

29.99Share it:

Nivelet tuaja të efikasitetit sigurisht që do të rriten falë tastierës HP 100 që me siguri do t’ju japë një përvojë vërtet të rehatshme shkrimi. Tastiera ka një dizajn shumë të qëndrueshëm i cili është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm, ndërsa tastet e bollshme dhe struktura e dizajnuar në mënyrë strategjike ju japin një përvojë shumë të rehatshme të shtypjes për kohëzgjatje më të gjata. Dizajni i qëndrueshëm siguron që tastiera juaj të mos dëmtohet lehtë për shkak të derdhjeve të vogla aksidentale, ndërsa profili super i hollë e bën shumë të lehtë vendosjen dhe mbajtjen e saj. Konturet dhe forma natyrale lejojnë që tastiera të ulet në një pozicion të rehatshëm për kyçin dhe duart tuaja. Tastiera ka gjithashtu një jetëgjatësi shumë të mahnitshme të baterisë duke e bërë atë opsionin e përsosur për ju.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HP Keyboard & Mouse Wired, 100, Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *