SKU: N/A Kategori: , , Brand:

Laptop HP NB 255 AMD 3020e/ 4GB/ 256GB / 15.6 inch / AMD Radeon Integrated /Black

319.99Shiko PDF
Share it:
  • 【Kujtesa dhe ruajtja】Kujtesa e kompjuterit është përmirësuar në 4GB memorie DDR4 për gjerësi të lartë të brezit të zgjeruar për të kaluar lehtësisht përpara dhe mbrapa midis aplikacioneve të hapura; Hard disku është përmirësuar në 256GB Solid State Drive për nisje të shpejtë dhe transferim të shpejtë të të dhënave
  • 【Procesor】Përpunuesit AMD Athlon 3020e, AMD Radeon Graphics
  • 【Ekrani】15,6″ diagonale, ekran HD (1366 x 768)
  • 【Specifikimet teknike】 2x USB me shpejtësi super të tipit A; 1x USB me shpejtësi super të tipit C; 1x RJ-45; 1x kombinim kufje/mikrofon; 1x HDMI 1.4b; 1x rrymë AC; 1x Lexues i kartave SD me shumë formate
  • 【Sistemi operativ】Windows 11 Home 64-bit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   HP NB 255 AMD 3020e
CPU AMD 3020e ‎1.2 GHz athlon
RAM 4GB DDR4
Memory 256GB SSD PCIe NVMe
Screen size   15.6" HD (1366 x 768)
Color Black
GPU  AMD Radeon Integrated
Ports 2x Usb, HDMI, Rj-45, SD, Headphone/microphone combo
Product Dimensions ‎‎ 14.09 x 9.53 x 0.78 inches
Item Dimensions LxWxH  14.09 x 9.53 x 0.78 inches
Number of Processors 2
Computer Memory Type ‎ ‎ DDR4 SDRAM
Hard Drive Interface PCIE x 4
Item Weight ‎ 1.69KG
Voltage
Operating System Windows 11 Home
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Importuar nga:

Ngjyra

Veçoritë

Procesori

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Laptop HP NB 255 AMD 3020e/ 4GB/ 256GB / 15.6 inch / AMD Radeon Integrated /Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *