SKU: AC001703 Kategori: Brand:

HP Pavilion Gaming Backpack 500 17.3 inch

Disponueshmëria: S’ka stok

49.99


S’ka stok


Share it:
  • Organizimi përfundimtar: Ruani më shumë me fole të etiketuara me ikonë për laptop, tablet, telefon, miun dhe enë shkrimi me diagonale 15 inç
  • Siguroni kufjet dhe aksesorët tuaj: Ndarja e përparme me zinxhir përmban një qese të dedikuar për të mbrojtur kufjet tuaja dhe aksesorët e tjerë
  • Mbani gjërat tuaja thelbësore afër: Xhepi në anën e përparme e bën të shpejtë dhe të lehtë qasjen tek gjërat thelbësore si telefoni, çelësat dhe portofoli juaj
  • Ndërtuar për jetëgjatësinë e baterisë: Porta e jashtme USB me kabllo të integruar ju lejon të lidhni karikuesin tuaj portativ dhe të karikoni lehtësisht pajisjet në lëvizje
  • Mbani pajisjet tuaja të thata: Mbroni pajisjet tuaja nga elementët me një pamje të jashtme të fortë dhe rezistente ndaj ujit
  • Mbaj komoditet: Mbaje të gjitha rehat me një panel të pasmë të mbushur me rrjetë për rrjedhjen e ajrit dhe rripat ergonomikë të shpatullave
  • Përshtatur për udhëtime: Projektuar për t’u grumbulluar në majë të bagazheve gjatë udhëtimit me një dorezë kalimi të karrocave
  • Shikuar për siguri: Qëndroni të sigurt dhe shihuni natën me zbukurime dhe thekse reflektuese
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HP Pavilion Gaming Backpack 500 17.3 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *