SKU: AIO001129 Kategori: Etiketë: Brand:

HP PC AIO 200 G4 / i5-10210U / 8GB / 256GB /21.5 inch Full HD NonTouch

Disponueshmëria: S’ka stok

689.99


Short Discription

  • CPU: Core i5-10210U
  • RAM:8Gb DDR4
  • Memory:256Gb
  • GPU:Intel

 

S’ka stok


Share it:

 

Dizajni komercial i pastër dhe i thjeshtë i kompjuterit All in one HP 200  të përballueshëm duket i mrekullueshëm në hapësirën tuaj të punës. Procesorët e fuqishëm Intel ju ndihmojnë të kaloni shpejt detyrat  përditshme dhe ekrani me diagonale 21,5 inç ka shumë hapësirë ​​për bashkëpunim me koleget tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli HP PC AIO 200 G4 
CPU   Intel Core i5 10210
RAM    8 GB
Memory 256 GB SSD
Screen Size   21.5''
Display Type VA WLED Backlit LCD
Color Black
GPU Intel
Wireless Type Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ports‎         Two (2) Type-A Hi-Speed USB 480Mbps signaling rate ports Two (2) Type-A SuperSpeed USB 5G
roduct Dimensions ‎‎ ‎ ‎59.3 x 47.8 x 24.3 cm
Item Dimensions LxWxH  ‎ ‎ 490.3 x 322.0 x 58.1 mm
Item weight 5.7kg 
Ram Memory Technology ‎ ‎ DDR4
Hard Disk Description SSD
Computer Memory Type ‎ ‎DDR4 SDRAM
Hardware Platform ‎ All in one
Voltage 90Vac~264Vac
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj YES
Ngjyra

Veçoritë

Importuar nga:

Procesori

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HP PC AIO 200 G4 / i5-10210U / 8GB / 256GB /21.5 inch Full HD NonTouch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *