SKU: AIO001165 Kategori: , Brand:

HP PC AIO 27-cb1154nh / i5-1235U / 27 inch / 8GB DDR4 / 512GB SSD

849.99


  • Core: i5-1235U
  • RAM: 8GB RAM DDR4
  • MEMORY : 512GB SSD
  • GPU : Intel Iris Xe

Share it:

HP All-in-One është thjesht gjithçka që ju nevojitet. Një desktop i projektuar për t’ju mbajtur produktiv për të parë ose luajtur me një ekran dhe përvojë audio të jashtëzakonshme. Filtri me dritë të ulët blu i mban sytë tuaj më të lumtur për më gjatë dhe kamera e privatësisë pop-up është e mrekullueshme për video telefonata. Ndjehuni mirë me zgjedhjen tuaj me një dizajn të qëndrueshëm. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
BRAND HP
MODEL 27-CB1154NH
COLOR Jet Black
PROCESSOR Intel Core i5-1235U
RAM 8GB
RAM TYPE DDR4-3200 MHz
MEMORY 512GB SSD
SSD DETAILS PCIe NVMe M.2
SCREEN SIZE 27inch
PANEL TYPE IPS,Three-sided micro-edge
DISPLAY RESOLUTION 1920 x 1080 pixels
REFRESH RATE 60Hz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HP PC AIO 27-cb1154nh / i5-1235U / 27 inch / 8GB DDR4 / 512GB SSD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *