SKU: P001179 Kategori: Brand:

Printer HP 515 Smart Tank Wireless AiO

219.99



Shiko PDF
Share it:
  • Marka: HP
  • Printo
  • Lloji i produktit: Printera me boj?
  • Lidhshm?ria dhe Komunikimet
  • Lidhshm?ria, standarde: USB 2.0 me shpejt?si t? lart?, Wi-Fi, Bluetooth LE
  • Kapaciteti maksimal i daljes (flet?): Deri n? 30 flet?
  • Kapaciteti maksimal i hyrjes (flet?): Deri n? 100 flet?
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Lloji i produktit: Printer HP Printer 515 Smart Tank Wireless AiO
Funksionet: Printer, skaner dhe kopjus
Printim: Me ngjyra (Color)
Print Speed: Up to 11 ppm (black) and 5 ppm (color)
Wireless
USB 2.0
Bluetooth
Garancion: Nga prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Printer HP 515 Smart Tank Wireless AiO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *