SKU: P001172 Kategori: , Brand:

HP Printer Laser 107a

Disponueshmëria: S’ka stok

119.99


S’ka stok


Share it:
  • Ky lazer çuditërisht i vogël jep cilësi të jashtëzakonshme, faqe pas faqeje
  • Prodhoni tekst të mprehtë, të zeza të theksuara dhe grafika të qarta
  • Mbështetuni në një printer lazer me performancë të lartë me një çmim të përballueshëm
  • Mund ta vendosni këtë printer pothuajse kudo – është kaq i vogël dhe kompakt
  • Shënim: Sipas HP, printeri nuk është i pajtueshëm me MacOS. Përveç kësaj, ai nuk është i pajisur me WiFi
  • Ky printer synohet të punojë vetëm me fishekë me çipa ose qark origjinal HP dhe do të bllokojë fishekët duke përdorur çipa ose qark jo-HP. Përditësimet periodike të firmuerit do të ruajnë efektivitetin e këtyre masave.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand HP
Connectivity technology USB
Printing technology Laser
Special feature Wireless,Compact
Colour White
Model name HP Laser 107a
Printer output Monochrome
Max print speed monochrome 20 ppm
Item weight 5.63 Kilograms
Product dimensions 11D x 15W x 10H millimetres

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HP Printer Laser 107a”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *