SKU: P001168 Kategori: Brand:

HP Printer Smart Tank, 519 Aio Wireless

269.99Share it:
  • Printer inkjet me ngjyra A4, perfekt për shtëpinë
  • Kosto jashtëzakonisht e ulët për faqe me vetëm 11 IDR (ngjyrë) dhe 21 IDR (e zezë)
  • Printo, Skano, Kopjo
  • Lidhshmëria: USB 2.0 me shpejtësi të lartë, Wi-Fi, Bluetooth LE
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HP Printer Smart Tank, 519 Aio Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *