SKU: P001180 Kategori: Brand:

Printer HP Smart Tank 516 Wireless All in One

219.99Shiko PDF
Share it:

  • Printime me volum te larte dhe me kosto te ulet dhe dizajn inovativ – Merrni deri ne 18,000 faqe te zeza ose deri ne 8,000 faqe me ngjyra
  • Teknologjia me e fundit ofron cilesin me te mire te printimit te HP-se – mbeshtetuni ne tekst te erret, te qarte dhe merrni grafike me ngjyra te gjalla per te gjitha printimet tuaja
  • Lidhje me te shpejta, produktivitet te lehte – Merrni lidhje me te shpejta dhe me te besueshme me Wi-Fi me dy breza
  • Cilesi e mire me nje fund te larte
  • Cilesia me e mire
  • Material i mire per klientin
  • Lehte per t’u perdorur

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Lloji i produktit: Smart Tank 516
Funksionet: Printer, skaner dhe kopjus
Printim: Me ngjyra (Color)
Print Speed: Up to 11 ppm (black) and 5 ppm (color)
Wireless
USB 2.0
Bluetooth
Garancion: Nga prodhuesi
12 Muaj
Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Printer HP Smart Tank 516 Wireless All in One”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *