SKU: N/A Kategori: Brand:

I/O PCI-E DeLOCK 4x external USB 3.0

Disponueshmëria: S’ka stok

63.10


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Karta PCI Express nga Delock zgjeron një kompjuter me katër porte të jashtme USB 3.0. Pajisje të ndryshme USB, të tilla si stacione docking, lexues kartash, mbyllje të jashtme etj., mund të lidhen me kartën.

Delock USB 3.0 PCIe Card me mbështetje Mac
Karta nuk ka nevojë për furnizim shtesë me energji dhe për këtë arsye është e përshtatshme edhe për Mac. Fuqia furnizohet ekskluzivisht përmes ndërfaqes PCI Express me 5 vat për port.

 • Specifikim
 • Lidhës:
 • e jashtme:
 • 4 x USB 3.0 tip-A femër
 • e brendshme:
 • 1 x PCI Express x1, V2.0
 • Çipset: Fresco Logic FL1100
 • Shkalla e transferimit të të dhënave deri në:
 • SuperSpeed 5 Gbps,
 • Shpejtësia e lartë 480 Mbps,
 • Me shpejtësi të plotë 12 Mbps,
 • Shpejtësi e ulët 1.5 Mbps
 • Fuqia elektrike për port: max. 5 vat (5 V / 1 A)

 

 • Kërkesat e sistemit
 • Linux Kernel 4.9.4 ose më lart
 • Mac OS 10.9 ose më lart
 • Windows 7/7-64/8.1/8.1-64/10/10-64
 • PC me një slot falas PCI Express

 

 • Përmbajtja e paketës
 • Karta PCI Express USB 3.0
 • Kllapa me profil të ulët
 • CD e shoferit
 • Manuali i perdoruesit

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: