SKU: AC002825 Kategori:

ID CARD 125Khz white

1.99Share it:
  • Karta standarde RFID,125Khz;EM4100;Distanca e lexuesit: 1-8cm;
  • Materiali : PVC ; Me film të pastër PVC me dy anë; dhe I papërshkueshëm nga uji
  • E përputhshme me të gjitha pajisjet e hyrjes në derë ID ose lexues ID;
  • I përshtatshëm për sistemin e kontrollit të hyrjes në derë dhe pjesëmarrjes etj;
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
‎Part Number Cards
‎Item Weight 2.89 pounds
Product Dimensions 7.87 x 3.94 x 2.36 inches
Country of Origin China
Color White
‎‎Item Package Quantity 1
Included Components Bag

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ID CARD 125Khz white”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *