SKU: AC002224 Kategori: Brand:

CPU Intel S1200 CORE i7 11700F TRAY 8×2,5 65W GEN11

299.99Shiko PDF
Share it:
  •  Procesori i7 ofron më shumë hapësirë ​​në cache dhe arkitektura hiperthreading ofron performancë të lartë për aplikacione kërkuese me grafikë më të mirë të integruar dhe nxitje më të shpejtë turbo
  • 16 MB cache L3 merr shpejt të dhënat më të përdorura të disponueshme për të përmirësuar performancën e sistemit
  • 14 nm lejon performancë më të mirë për vat dhe mikro-arkitektura e bën atë efikas në energji

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Intel
cpu manufacturer Intel
CPU model Core i7
CPU speed 2
CPU socket LGA 1200

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CPU Intel S1200 CORE i7 11700F TRAY 8×2,5 65W GEN11”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *